O mne

Brigitka Trimajová, Dipl. POP

Vyštudovala som psychológiu na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. V rokoch 1995-1998 som absolvovala psychoterapeutický výcvik v Procesorientovanej psychológii. V roku  2015 som dokončila medzinárodný výcvik v Procesorientovanej psychoterapii (POPI Slovensko). Od tohto obdobia sa naďalej venujem Procesorientovanej psychoterapii a snažím sa prinášať ju do svojej praxe a života.

V zozname slovenských psychoterapeutov /tiek som zapísaná od roku 2005. Pôsobím ako psychoterapeutka a lektorka v súkromnej praxi, pre individuálnu, párovú a skupinovú psychoterapiu, psychologicko-poradenskú činnosť a facilitovanie menších či väčších skupín a stretnutí. Venujem sa aj písaniu článkov z oblasti psychoterapie a poradenstva: spadá sem poradenstvo individuálne, párové, so vzťahmi, s ťažkosťami v zmysle psychologického zdravia.

Od roku 2001 som pracovala pre medzinárodnú spoločnosť v oblasti interného firemného vzdelávania. Mám skúsenosti s prácou z oblasti manažmentu, firemného vzdelávania, koučovania, s vedením a tvorbou manažérskych a zamestnaneckých tréningov. Pracovala som ako školiteľka, lektorka, manažérka interného vzdelávania a kouč.

O svojej práci rada hovorím aj ako o poradenstve v oblasti životného štýlu. Hľadanie rovnováhy medzi prácou a naplnením života je jedna z tém, ktoré rada riešim so svojimi klientkami a klientami.

Zanechať správu

Telefón

+421 917 559 820

E-mail

btrimaj@hotmail.com